Ronny Svensson. VD
ronny.svensson@timsforsbil.se
0433-718 83

Sara Lindvall. Ekonomichef
sara.lindvall@timsforsbil.se
0433- 525987

Sofie Josefsson. Ekonomi, Administration
sofie.josefsson@timsforsbil.se
0433-525982

Lotta Sundberg. Ekonomi, Administration
lotta.sundberg@timsforsbil.se
0433-718 42

Anette Gunnarsson. Ekonomi, Administration
anette.gunnarsson@timsforsbil.se
0433-718 40

Eric Dahl. Transportarbetsledare
eric.dahl@timsforsbil.se 
0433-718 50

Tom Hägg. Transportledare
tom.hagg@timsforsbil.se 
0433-718 51

Mårten Wildenhjärta. Verkstad & fordonssansvarig
marten.wildenhjarta@timsforsbil.se
0433- 718 65

Andreas Johnsson, Verkstad
andreas.johnsson@timsforsbil.se 
0433-526 000

Stefan Svensson, Säljare
stefan.svensson@timsforsbil.se
0433-718 88

Växel
info@timsforsbil.se
0433-526 000