Ronny Svensson. VD
ronny@timsforsbil.se
0433-718 83

Titti Svensson. VD. Ekonomi
titti@timsforsbil.se
0433-718 43

Sofie Svensson. Ekonomi, Administration
sofie@timsforsbil.se
0433-718 40

Lotta Sundberg. Ekonomi, Administration
lotta@timsforsbil.se
0433-718 42

Tomas Karlsson. Transportledare
tomas@timsforsbil.se
0433-718 51

Eric Dahl. Transportledare
eric@timsforsbil.se
0433-718 50

Nicklas Svensson. Verkstadsansvarig
nicklas@timsforsbil.se
0433-718 65

Växel
info@timsforsbil.se
0433-718 59