Ronny Svensson. VD
ronny@timsforsbil.se
0433-718 83

Sofie Josefsson. Ekonomi, Administration
sofie@timsforsbil.se
0433-525982

Lotta Sundberg. Ekonomi, Administration
lotta@timsforsbil.se
0433-718 42

Anette Gunnarsson. Ekonomi, Administration
anette@timsforsbil.se
0433-718 40

Tom Hägg. Transportledare
tom@timsforsbil.se
0433-718 51

Eric Dahl. Transportarbetsledare
eric@timsforsbil.se
0433-718 50

Sara Lorén, Transportledare
sara@timsforsbil.se  
0433-718 43

Nicklas Svensson. Verkstadsansvarig
nicklas@timsforsbil.se
0433-718 65

Växel
info@timsforsbil.se
0433-526 000